© 2018 SIA "JĀNIUS"

DIGITĀLĀ DRUKA > VIZĪTKARTES

Vizītkaršu digitālā druka 1 dienā

Digitālā druka ir lieliska izvēle vizītkaršu izgatavošanā, jo dod iespēju iegūt pievilcīgas un kvalitatīvas vizītkartes ļoti īsā laikā. Ja Jums jau ir sagatavots vizītkartes makets, tad atsūtiet mums, nodrukāsim 1 darba dienas laikā!

Digitālās drukas priekšrocības

  • Drukāšanas ātrums

  • Nevajag sarežģītus sagatavošanas darbus

  • Izcilas krāsas un kontrasti – ofseta drukai līdzvērtīga kvalitāte

  • Gan krāsainas, gan melnbaltas vizītkartes

  • Gan abpusēja, gan vienpusēja druka

  • Plaša materiālu izvēle

 

Vēlaties atšķirties no citiem?

Standarta vizītkartes izmērs ir 90 x 50 mm, un šādas vizītkartes rada klasisku, tradicionālu iespaidu. Taču ar nestandarta izmēra vizītkarti ir vieglāk atšķirties un palikt biznesa partneru atmiņā.

 

Populāras ir arī 84 x 55 mm vizītkartes.

 

Retāk sastopamas ir mini (uz pusi mazākas par standarta) un kvadrātveida vizītkartes (uz pusi lielākas par standarta), kas ļauj īpaši izcelt logo, foto vai noder kā kuponi.

 

Piedāvājam izveidot arī nestandarta vai pat unikāla izmēra vizītkartes!

Vizītkartes dizains

Vizītkartes dizainam jābūt īpaši pārdomātam, lai pievērstu uzmanību un paustu galveno informāciju par spīti papīrlietas mazajam izmēram. Izveidosim lielisku vizītkartes dizainu un maketu, ievērojot visas Jūsu vēlmes!

Varam izmantot arī Jūsu sagatavotu drukas failu.

 

Iepriecinoši liela materiālu izvēle

Sadarbojamies ar lielākajiem papīra izplatītājiem, tāpēc varam piedāvāt materiālu klāstu, kas iepriecinās pat visprasīgākos Klientus. Jums tikai jāizvēlas tīkamākais materiāls no mūsu paraugu kataloga!

Plastikāta vizītkartes

Ekskluzīvu iespaidu rada plastikāta vizītkartes. Tās izskatās ļoti moderni, īpaši tad, ja tām ir noapaļoti stūri.

Plastikāta kartes ir sevišķi izturīgas, tāpēc tās var izmantot ne tikai kā vizītkartes, bet arī kā atlaižu kartes, apliecības, identifikācijas kartes, lojalitātes kartes u.c.

Vizītkartes sietspiedē

Piedāvājam ne tikai digitālo druku, bet arī citas tehnoloģijas vizītkaršu izgatavošanā. Ja vēlaties vizītkartes virsmu pārklāt ar īpaši piesātinātu, īpaši noturīgu un biezu krāsas slāni tā, lai krāsa veidotu nelielu, taustāmu pacēlumu, izvēlieties vizītkaršu izgatavošanu sietspiedē!

Sietspiedes tehnikā iespējams apdrukāt vizītkarti arī ar baltu un / vai spīdīgu krāsu (zelts, sudrabs), kā arī izveidot reljefu. Lai izveidotu vizītkarti ar reljefu, tiek izgatavota klišeja.

Sietspiedē iespējams apdrukāt ne tikai vizītkartes, bet arī citas nelielas papīrlietas – aploksnes, ielūgumus un apsveikuma kartiņas, kā arī koku, plastmasu, audumu un citus materiālus.

Sietspiede un digitālā druka ir piemērota mazām un vidēji lielām vizītkaršu tirāžām, savukārt lielai tirāžai variet izvēlēties vizītkaršu druku ofsetā.

Vizītkaršu pēcapstrāde

Lai radītu efektu, ka vizītkartes ir pārdomātas un īpaši noslīpētas, izvēlaties kādu no pēcapstrādes veidiem – stūru apaļošana, laminēšana u.c.

Sniedzam bezmaksas konsultācijas un piedāvājam arī maketēšanas pakalpojumus!

Lasīt par failu sagatavošanu digitālai drukai

Atstājiet labu iespaidu ar izcilu vizītkarti!