© 2018 SIA "JĀNIUS"

LIELFORMĀTA DRUKA > UZLĪMES un ETIĶETES

Uzlīmes un etiķetes – jebkuras formas

Drukājam uzlīmes digitālā drukā vai lielformāta drukā - atkarībā no izvēlētās formas, tirāžas, funkcijas, izmēra un izturības.

Digitāli drukājam taisnas formas uzlīmes uz līmpapīra. Savukārt lielformātā drukājam uz līmplēves ruļļiem, un mūsu modernā lielformāta drukas iekārta nodrošina gan uzlīmju druku, gan izgriešanu. Tāpēc iespējams ir viss!

Plašākā plēvju izvēle – jebkura veida uzlīmēm

Ja uzlīmes paredzētas reprezentatīviem nolūkiem vai marķēšanai, izdevīgāk tās drukāt uz izturīgāka materiāla, piemēram, plēves.

Visbiežāk Klienti izvēlas 80 - 100 mikronu līmplēves - glancētas vai matētas, baltas vai caurspīdīgas, kā arī auto plēves.

Blockout līmplēve garantē, ka tai nekas nespīd cauri, kamēr perforētā līmplēve – tieši pretēji. Perforētā līmplēve ir ar caurumiņiem, kas nodrošina, ka uzlīmei cauri spīd gaisma. Tas ļauj lieliski noformēt skatlogus, vitrīnas, aplīmēt auto stiklus.

Pārzinām labākos risinājumus un piemeklējam īsto plēvi jebkurai situācijai!

Uzlīmes – katrai Klienta vēlmei

Mūsdienu lielformāta drukas iespējas ļauj radīt unikālas uzlīmes – īpaši piemērotas Jūsu produktam, pakalpojumam, drošības norādēm, tai skaitā:

  • mitrumizturīgas uzlīmes skatlogiem

  • etiķetes produktiem

  • uzlīmes preču marķēšanai

  • dekoratīvās uzlīmes sienām

  • atstarojošas uzlīmes drošības norādēm

  • uzlīmes automašīnu aplīmēšanai

  • grīdas uzlīmes

 

Realizējam arī tādus personalizētus pasūtījumus kā speciāli apdrukātu tapešu izveidošanu. Lai kāda būtu Jūsu ideja, ieteiksim veiksmīgākos risinājumus un priecāsimies to realizēt!

Ļaujiet vaļu radošām idejām!

Polimēra uzlīmes

Īpaši pievilcīgas un izturīgas ir polimēra uzlīmes. Pēc izdrukas lielformāta drukā un pēc vajadzīgās formas izgriešanas uzlīmes var pārklāt ar polimēra masu. Polimērs piešķir uzlīmei telpiskumu, turklāt polimēra pārklājums aizsargā uzlīmi, tāpēc tā kalpos ilgāk.

Etiķetes dizains

Pašlīmējošās etiķetes – tas ir viens no populārākajiem uzlīmju veidiem.

Etiķetei un produkta vizuālajam noformējumam ir liela nozīme, lai izceltu savu preci citu vidū. Veiksmīga etiķete piesaistīs uzmanību Jūsu produktam.

Etiķetes dizaina izstrāde ir atbildīgs process, jo nelielā laukumā jāievieto obligātā informācija un jāparūpējas, lai noformējums būtu patīkams potenciālajam pircējam. Lai uzlīmes un etiķetes labi pildītu savu uzdevumu, tām jābūt viegli izlasāmām.

Uzlīmju pēcapstrāde

Dažādas personalizēšanas iespējas! Piedāvājam arī uzlīmju lakošanu un laminēšanu, ploterēšanu, digitālo druku, kā arī uzlīmes auto aplīmēšanai.

Lasīt par drukas failu sagatavošanu

Labprāt palīdzēsim ar etiķetes dizaina un maketa izveidi!