© 2018 SIA "JĀNIUS"

DIGITĀLĀ DRUKA > VEIDLAPAS un KVĪTIS

Veidlapu un kvīšu izgatavošana un druka


Stipriniet uzņēmuma tēlu un padariet efektīvākus ikdienas procesus, izmantojot daudzveidīgus veidlapu izgatavošanas un drukas pakalpojumus:


•    Uzņēmuma veidlapu druka
•    Paškopējošo veidlapu druka
•    Numurēto veidlapu druka


Vēlaties radīt panākumiem bagāta uzņēmuma imidžu?


Pievilcīgas veidlapas, aploksnes, vizītkartes un citas uzņēmuma papīrlietas palīdz pievērst uzmanību un radīt veiksmīga uzņēmuma iespaidu.


Mēs zinām, ka uzņēmuma reputācija ir viens no svarīgākajiem aspektiem, kas nodrošina veiksmīgu sadarbību ar klientiem. Tāpēc piedāvājam augstas kvalitātes veidlapu druku, izmantojot modernas tehnoloģijas.


Uzņēmuma veidlapas dizains


Uzņēmuma jeb firmas veidlapa ir domāta ne tikai piezīmēm un sarakstei, bet arī uzņēmuma tēla un zīmola stiprināšanai. Veidlapas dizaina izstrādē ir būtiski ievērot Jūsu uzņēmuma stilu un noformēt veidlapu tā, lai radītu saskaņotu, pārliecinošu tēlu. Vienota kompānijas stila izveidi sekmē veidlapu un aplokšņu dizaina un papīra saskaņošana.


Piedāvājam plašu papīru klāstu – gan klasiskus, gan nestandarta – dizaina papīrus.


Jūs varat izvēlēties, kādu informāciju iekļaut veidlapas noformējumā - uzņēmuma nosaukums, logo, rekvizīti un kontakti, datuma zona u. c.


Piedāvājam ne tikai druku, bet arī veidlapas dizaina un maketa izveidi!


Paškopējošās veidlapas


Paškopējošās veidlapas ir speciāli salīmētas, viegli atdalāmas loksnes, kuras var izmantot dažādu dokumentu izgatavošanā, piemēram, kvītis un rēķini, apdrošināšanas polises un ceļazīmes, tipveida līgumi un iesniegumi, pavadzīmes un citi dokumenti.

 

Paškopējošās veidlapas parasti drukā uz plānāka papīra. Tās atvieglo ikdienas darbus, ļaujot ātri un ērti iegūt vairākas svarīgu dokumentu kopijas, atšķirot eksemplārus pēc to krāsām.


Visbiežāk klienti izvēlas paškopējošās veidlapas ar 4 slāņiem un standarta izmēros – A5, A6. Ja Jums ir nepieciešamas veidlapas ar vairāk nekā 4 slāņiem vai nestandarta izmērā, aicinām sazināties ar mūsu projektu vadītājiem!


Varam izveidot caurumus, kas atvieglo veidlapu iešūšanu un uzglabāšanu, kā arī veikt arī veidlapu numurēšanu. Veidlapas ar numerāciju atvieglo dokumentu uzskaiti un aizsargā pret viltošanu.

Digitālās drukas priekšrocības


Digitālā druka ir moderna tehnoloģija, kas nodrošina augstu kvalitāti. Tā ir īpaši piemērota nelielām un vidējām tirāžām, garantējot izdevīgu cenu un ātru darba izpildi. Digitālā drukā iespējams izdrukāt arī vienu eksemplāru – paraugam un salīdzināšanai, kā arī veikt izmaiņas izpildes procesā.


Lasīt par maketa izveidi.


Strādājiet efektīvāk un veiciniet sava zīmola atpazīstamību ar izskatīgām un funkcionālām veidlapām un kvītīm!


Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!


•    Tālrunis: 26668089
•    E-pasts: birojs@siguldasdizains.lv